3 Lip

Jak zapełnić dużą ilość czasu między lotami?

Czasem tanie latanie wiąże się z dużą ilością przesiadek. Niektórych to odstrasza od korzystania z promocji, dlatego rezygnują z kupna takich biletów. Jednak warto znaleźć w tej sytuacji również plusy. Szybko okaże się, że decyzja o kupnie takich biletów była doskonałym posunięciem.

Dotarcie do celu wcale nie musi być tylko nielubianym oraz koniecznym do odhaczenia zadaniem. Może być równie interesujące, jak samo przebywanie już w miejscu docelowym. Trzeba tylko zmienić swoje podejście oraz traktować pobyt w danym miejscy nie jako zło konieczne. Na pewno warto widzieć w tym nowe możliwości. Tak jest właśnie z lataniem samolotem. Przesiadki i długie oczekiwanie na następny lot mogą również być okazją do poznawania nowych miejsc.

Jeśli kupiliśmy tanio bilety lotnicze Londyn – Bukareszt i mamy kilka godzin przesiadki w Londynie, to warto zajrzeć do stolicy Wielkiej Brytanii. Może zawsze chcieliśmy trochę poznać to miasto, jednak zawsze było dla nas za drogie. Szczególnie ceny noclegów mogą skutecznie zniechęcać. W tym wypadku dużym plusem jest to, że za nocleg płacić nie musimy. Oczywiście, przez te kilka godzin na pewno nie zobaczymy wszystkiego, co byśmy chcieli, jednak może ta wizyta zachęci nas do następnej, ale już dłuższej.

car-495212_640Czasem zdarza się również tak, że idealizujemy niektóre miejsca. Natomiast po odwiedzeniu ich okazuje się, że nie czujemy się tam jednak zbyt dobrze. Tak już jest, że to samo miasto może jednej osobie podobać się bardzo, ktoś inny natomiast będzie się w danym miejscu czuł po prostu źle. Podczas takich krótkich wizyt można więc również sprawdzić swoje pierwsze wrażenie i skonfrontować je z naszymi wcześniejszymi wyobrażeniami.

Jak więc widać bilety lotnicze Londyn – Bukareszt, mogą dać nam możliwość rozszerzenia naszej podróży o nowe miejsca. Jeśli taniej będzie kupić bilety na samolot do Rumunii właśnie przez Wielką Brytanie, to warto skorzystać z takiej oferty. Nawet jeśli wydaje nam się to nadkładaniem drogi. Będziemy mieli większą ilość wspomnień z tak intensywnie spędzonego urlopu.

Loty w promocyjnych cenach czasem mają dość zaskakującą trasę. Często musimy zboczyć z obranego kierunku, ażeby skorzystać z dobrej pod względem ceny oferty. Podróż na pewno trwa dłużej, jednak gdybyśmy chcieli wykupić lot bezpośredni, to często zapłacilibyśmy znacznie więcej. Dlatego warto czasem nadłożyć trochę drogi i przy okazji odwiedzić miejsca, jakich może nie mielibyśmy okazji zwiedzić.